Czy może to być nieprzebita błona dziewicza?

Około dwa tygodnie temu straciłam dziewictwo i od tego czasu próbowaliśmy z chłopkiem kochać się około 5 razy, było raz lepiej raz gorzej aczkolwiek po pierwsze przyjemność była mała lub znikoma i cały czas wszywtko mnie bolało, raz mniej raz mocniej aczkolwiek czułam dyskomfort. Ostatnio próbowaliśmy tez równo po 2 tygodniach od pierwszego razu i bolało okropnie, ból był rozrywający a co dziwne czułam jakby miał pęknąć mi brzuch i odbyt.. chyba w tym miejscu nie powinno nic boleć, boje się ,że dolega mi coś poważnego. Czy może to być nieprzebita błona dziewicza lub nadmiar stresu i spięcie czy coś poważniejszego ? Martwię się bo wraz z tym straciłam ochotę na seks zupełnie.

Witam serdecznie. Przyczyny opisanych dolegliwości mogą być różne - myślę, że intuicja dobrze Pani podpowiada.
U niektórych kobiet błona dziewicza jest gruba i mało elastyczna (tzw. "skórzasta") i czasami bardzo trudno o jej przerwanie.
Inną przyczyną może być nadmierne spięcie i stres, co sprawia, że Pani pochwa jest niedostatecznie nawilżona i nierozciągnięta - powoduje to bolesne tarcie.
Być może cierpi Pani na jakąś niezdiagnozowaną infekcję intymną, która nie daje innych objawów. Najlepiej byłoby zasięgnąć opinii ginekologa.
Jest Pani młodą osobą, z pewnością jeszcze nadejdzie czas, kiedy będzie się Pani mogła cieszyć seksem. Pozdrawiam!

http://www.slomka.org/