Czy może to być wynik anemii bądź braku witamin?

Witam. Mam 25 lat i jestem kobietą. Od tygodnia zauważyłam na języku czerwoną plamke o długości centymetra. Nie boli mnie to miejsce, ale czuję delikatny dyskomfort jak mam zamkniętą buzię. Plama nie jest wypukla. Czy może to być wynik anemii bądź braku witamin? Powinnam zażywać jakoś lek bądź plukac jamę ustną?

Dzień Dobry Pani,

Zalecałabym Pani kontrolną i osobistą konsultację u lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje co dalej...(celem rozwiania Pani wątpliwości).

Życzę Pani wszystkiego najpiękniejszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com