Czy może to świadczyć o tym, że poród się może przyspieszyć?

Witam, jestem w 31 tygodniu ciąży. Coraz częściej pojawia się głównie rano śluz podobny do tego płodnego. Przeźroczysty, jak białko jajka. Nie ma zapachu , nic nie swędzi. Od początku ciąży dwa razy w tygodniu na nic biorę lactovaginal. Przez ostatni miesiąc dwa razy w tygodniu clotrimazolin. Czy to normalny śluz na tym etapie ciąży,, to normalny śluz ? Czy może to świadczyć o tym że poród się może przyspieszyć / mam macice jednorożną/

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza prowadzącego ciążę. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. nie sądzę żeby powyżej opisana sytuacja mogłaby spowodować wcześniejszy poród.