Czy może to wynikać z problemów z tarczycą?

Witam, Mam 27 lat. Niedawno za namową koleżanki wykonałem badania tarczycy. Moje wyniki to THS - 3,57 ; FT3 -3,26, FT4 - 1,34, anty-TYPO <5, anty-TG 13,46. Rok temu wykonywałem badanie TSH - wynik 4,1. Słyszałem że w moim wieku TSH nie powinno wynosić więcej niż 2. Cierpię na chroniczne zmęczenie oraz brak koncentracji. Czy może to wynikać z problemów z tarczycą. Czy powinienem konsultować te wyniki z endokrynologiem?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm nie mozna się wypowiedzieć. proponuje udac sie dolekarza rodzinnego.