Czy możliwa była zdrada w związku?

Witam jestem ze swoim chłopakiem ponad 2 lata. Łatwo go wyprowadzic z rownowagi oraz ciezko z nim o powazna rozmowe gdy jest problem. Wiele razy w zwiazku sie klocilismy jak to bywa. Dziś natomiast dowiedziałam się od jego kolegi, że na początku związku czyli 2 lata temu flirtował z kelnerkami podczas obozu 2 tygodniowego i prosił kolegę żeby mi nic nie wspominał. Dodam iż takie sytuacji się dwa razy powtórzyły rok temu natomiast mu wybaczyłam. Nie wiem czy porozmawiać z moim partnerem o tym czy jednak nie warto rozdrapywać przeszłości? Bardzo mnie to męczy, ponieważ wprost go zapytałam czy coś się wydarzyło na obozie to skłamał mi, że nie.

Dzień Dobry Pani,

Bazując na Pani relacji, wskazana byłaby jak najbardziej otwarta, szczera i nie oceniająca
rozmowa z Pani Chłopakiem, dając przestrzeń na szczerość.
Po takiej rozmowie, tzw. "gruba kreska" czyli zamknięcie tematu i nie wracanie już do przeszłości...

Życzę Pani tylko pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam
Dynamika każdej relacji rządzi się zawsze tymi samymi prawami. Aby relacja mogła się dalej rozwijać , potrzebne jest wzajemne zaufanie , jeśli tego nie ma ,relacja zaczyna się chwiać..i pojawiają się niedomówienia, tajemnice i oddalanie się od siebie ...Jeśli partner nie chce rozmawiać, to pozostaje uszanować jego decyzję , bo żadne próby wymuszania czegokolwiek na nic się na przydadzą.Natomiast trzeba się zastanowić, czy te relacja jest dla mnie dobra i czy chcę być z taką właśnie osobą.
Pozdrawiam
Anna Szyda