Czy możliwa jest alergia na lakier hybrydowy?

Najchętniej załączyłabym zdjęcia swoich dłoni, a dokładniej ich wewnętrzej części. Podjerzewałam uczulenie na hybrydę, najpierw suche twarde i pomarszczone opuszki potem całe dłonie (wewnątrz) smarowałam mascia z wit a, piłam wapno, stosowałam hydrocortyzol i nic! Od lekarza otrzymalam clatre, bralam tydzien pieczenie ustąpiło (oraz wysypka w postaci podskórnych grudek krostek małych czrewonych która pojawiała się i znikała) gdy clatrę odstawiłam ta oto wysypka wróciła! Skóra się łuszczy okropnie schodzi, ale najgorsze ze ta wysypka dzis wrociła! CZy to nigdy nie minie? Miesiąc już mnie to męczy pomocy co robić

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u dermatologa i odpowiednie dalsze postępowanie, a czy hybrydy zostały zdjęte?