Czy możliwa jest bezpośrednia rekonstrukcja piersi po amputacji?

witam! diagnoza po biopsji grubpigłowej to RAK NACIEKAJĄCY NST (DAWNY PRZEWODOWY) G2(2+2+2). Czeka mnie chemioterapia i usuniecie piersi. Co znaczy opis diagnozy.Czy nie lepsza byłaby chemioterapia w tabletkach,mniej wyniszcza organizm ?! Jestem osoba samotnie utrzymujaca sie i musze pracowac, nie moge pozwolic sobie na zwolnienie lekarskie i brak srodkow do zycia. Poza tym mam corke studiujaca na utrzymaniu - jeszcze rok studiow. Czy mozliwa jest bezposrednia rekonstrukcja piersi po amputacji?

Nie podaje Pani stopnia zaawansowania raka. Sądząc po tym, że zaplanowano u Pani chemioterapię, a potem zabieg, guz jest miejscowo zaawansowany, a to wyklucza jednoczasową mastektomię i rekonstukcję. Co do doboru chemioterapii najlepszym źródłem fachowej wiedzy będzie prowadzący Panią onkolog.