Czy możliwa jest choroba trzustki u 34-latki?

Kobieta 34 bol rzeber i kregoslupa piersiowego po lewej stronie i w mostku 3razy usg brzucha - dobre,trzustka OK wyniki morfologia OK lipaza 49 norma od 12-53 amylaza 57(30-118)ggtp 8(<40)glukoza88(55-100)Got 8,GPT 12. czy lipaza w gornej granicy normy moze powodowac bole w lewym bolu? Gastroskopia lekkie zapalenie zoladka. Bole miesni i plecow lekkie fascykulacje czy to moze byc wina trzustki czy mam sie o co martwic? Nie pale , nie pije alkoholu.Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Żadne wyniki badań nie potwierdzają aby dolegliwości miały związek z chorobą trzustki.