Czy możliwa jest ciąża po 4-dniowym krwawieniu?

Witam! 7 kwietnia robiłam test ciążowy, wyszedł pozytywny, (jedna kreska mocna, druga mniej) na drugi dzień dostałam okres, który trwał 4 dni W czasie okresu miałam niezbyt przyjemne doświadczenia i brałam w bardzo dużych ilościach tabletki uspokajające i nasenne, nic nie jadłam praktycznie, nie piłam) 13 kwietnia, dzień po skończeniu okresu zrobiłam kolejny test - wyszedł pozytywny tak samo - jedna kreska mocna, a druga lekka. Pytanie.. Jaka jest szansa, że test wyszedł fałszywie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Dwa pozytywnie testy dają dużą szansę ciążę, w jej czasie także mogą występować krwawienia. Sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam