Czy możliwa jest ciąża po stosunku bez wytrysku i z zabezpieczeniem?

Witam,
Uprawiałem seks z moją dziewczyną z zabezpieczeniem i nie doszło do wytrysku ani do pęknięcia prezerwatywy. Tydzień później bolało ją gardło i głowa (prawdopodobnie była chora), ale nie miała gorączki. Spóźniał się jej okres (dokładnie tydzień) i żyliśmy w stresie do momentu miesiączki. Przez krótki okres częściej oddawała mocz, po czym (po 2 tygodniach) miała zaparcia przez jakiś tydzień.
Teraz pojawiły się jej ciemnoróżowe plamki na brzuchu i znowu spóźnia sie jej okres (2 dni). Od ostatniego stosunku minęło 10 i pół miesiąca, a ona nie ma wymiotów ani nudności.
Chciałbym również dodać, że od 10 tygodni zaczęła studia, raz w tygodniu ma treningi i od niedawna pracuje.

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jeżeli od ostatniego stosunku minęło 10 i pół miesiąca, który miałby zakończyć się ciążą, to dziecko by już się urodziło.

Na opóźnienie miesiączki może wpłynąć stres, wysiłek fizyczny. Także nie jest to nic niepokojącego. Jeżeli kolejne cykle będą budziły niepokój proponuję wizytę u ginekologa.

Natomiast zamiany skórne na brzuchu mogą mieć różne pochodzenie np. mogą być to zmiany o podłożu alergicznym. Aby to zdiagnozować konieczna jest wizyta u lekarza.

Pozdrawiam