Czy możliwa jest ciążą po zsunięciu prezerwatywy i jednoczesnym stosowaniu tabletek?

Witam mam takie pytanie od maja biore tabletki antykoncepcyjne przewaznie zawsze o tej samej godzinie teraz przez ten miesiac bralam tak o roznych godzinach dodam ze zawsze przy braniu tabletek stosuje tez prezerwatywy tak dla spokoju prezerwarywa nam nigdy nie pękla ani jakoś bardzo się nie zsuneła i tu jest moje pytanie czy była mozliwość zebym zaszla w ciąze ?

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest skrajnie małe i nie powinno być żadnego powodu do niepokoju.