Czy możliwa jest ciąża pozamaciczna u 25-latki?

Witam, ostatnia miesiączka miałam 9 grudnia. Beta z dnia 8.01 to 108 a wynik z dnia 16.01 to 723.7, byłam wczoraj u lekarza i doktor postraszyl mnie ciąż a pozamaciczna, po jego badaniu okropnie boli mnie jamnik, do 2 lekarza poszłam prywatnie też wczoraj, zbadał mnie powiedział , że póki co na usg nic nie widać, ale to nie jest powód do obaw, przepisał mi luteine 100 mg 2x1 tabletka dziennie. Kolejna wizyta mam 22go . Czy przyrost bety jest w normie czy mam się czym martwić? Dodam, że jestem pod opieką endokrynolog bo mam niedoczynność tarczycy

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom tsh oraz ponownie beta hcg i koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa