Czy możliwa jest ciąża u 22-latki?

Witam, staramy się z mężem o dziecko. Ostatni okres miałam 24.-27.05. Zawsze mam regularne cykle 28-30 dni. W dni płodne 5.-10.06. kochaliśmy się bez zabezpieczeń. Powinnam dostać okres 22.-23.06., ale do dzisiaj nie. Robiłam 2 testy ciążowe, oba z porannego moczu, pierwszy 23.06., drugi dzisiaj, oba wyniki negatywne. Zwykle tydzień przed okresem jestem rozdrażniona, pobolewa mnie brzuch i piersi. Teraz mam trochę wzdęty brzuch i czasami mam zgagę, żadnych innych objawów. Czy test z krwi beta HCG może już coś wykazać? Kiedy mogę go wykonać? Jeśli zrobię zwykły test ciążowy za tydzień to powinien wykazać prawdziwy wynik? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Test z krwi betaHCG powinien być już wiarygodny po 10 dniach od stosunku. Testy ciążowe wykonane przez Panią też powinny być wiarygodne.