Czy możliwa jest ciąża u 31-latki po poronieniu?

Dzień dobry, staramy się z partnerem o drugie dziecko. Kilka miesięcy temu miałam pusty pęcherzyk ciążowy i teraz jestem przewrażliwiona; najpóźniej 5 dni temu powinnam była dostać okres; 4 dni temu pojawiło się bardzo skąpe, różowe plamienie. 3 testy ciążowe były negatywne - ostatni wczoraj. Dziś byłam na badaniu ginekologicznym. Endometrium ma 14mm, Przy prawym jajniku jest ciałko żółte. Zrobiłam badanie bHCG - wynik to 32,730 mIU/ml, co wskazywałoby na 3. tc. Czy są powody do radości, czy czekać na "mocniejszy" dowód? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę bhcg za 2 dni aby sprawdzić czy jest dobry przyrost, ale ciaza jest prawdopodobna.
Pozdrawiam