Czy możliwa jest ciąża w wieku 35 at?

Witam, starając się o dziecko wykonuję monitoring cyklu od 4 m-cy. Zazwyczaj od 4-7 dnia po dniu pierwszego dnia miesiączki i regularnie do owulacji co 3-4 dni. Do tej pory wszystko było ok- piękne endometrium, owulacja- książkowo. Na ostatniej wizycie 7 dnia cyklu też było ok - jednak 3 dni później - 10 dc lekarz stwierdził zmianę na endometrium określając jako możliwość polipa. Wszystko ponoć zależy jaki będzie obraz usg w następnym cyklu - na początku kiedy endometrium będzie cienkie. Zastanawia mnie czy ten polip mógł pojawić się w ciągu 3 dni skoro do tej pory było ok?? Czy w razie zapłodnienia ten możliwy polip nie będzie zagrożeniem dla zarodka?Miałam robioną również drożność jajowodów. Mimo to lekarz zalecił starać się w tym cyklu....

- raczej nie pojawił się de novo lecz skoro jest mały został przeoczony podczas poprzedniego badania
Czy w razie zapłodnienia ten możliwy polip nie będzie zagrożeniem dla zarodka?
- nie powinien