Czy możliwa jest depresja u 38-latki?

Borykam.sie z bezsennaoscia,lękami,nie.jem.schudlam w cztery dni 2-kg ,nie chce mi.sie nic,mam.dziwne bóle w plecach ,zmuszam.sie do wszystkiego Depresja?

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy mogą wskazywać na stan prodepresyjny i są sygnałem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego (bez skierowania, w ramach NFZ-tu, lub prywatnie) celem diagnostyki symptomatycznej i leczenia.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i radości Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605