Czy możliwa jest drożdżyca u mężczyzny?

Witam, Mam stałego partnera od trzech lat, ostatnio została u mnie zdiagnozowana infekcja drożdżakiem. U mojego partnera jednorazowo pojawił się biały nalot który zniknął w kilka chwil, jednak zauważyliśmy u niego tak jakby pęknięcie skórki na penisie. Co robić? Czy iść do mojego ginekologa żeby przepisał mu leki na drożdżaka (przeciegrzhbiczne) czy biegać po lekarzach pierwszego kontaktu i czekać na skierowanie do demratologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze najlepiej do ginekologa o leczenie zarówno u Pani jak i u partnera