Czy możliwa jest kontynuacja karmienia piersią?

Porod naturalny. 1.5 dnia karmienia piersia - efekt dziecko spada z wagi, za slabe mleko. Zaczynam jarmic butelka - poprawa wagi. 3 doba po porodzie, piersi nabrzmiale twarde cieknace a Maluszek nie chve ssac woli butle. Laktatorem recznym nie moge odciagnac pokarmu.Co robic by moc dalej karmic dalej piersia? Dziekuje za okazana pomoc

Stąd problem teraz z przystawieniem dziecka do piersi - proponuję pilną poradę laktacyjną z wykwalifikowaną położną