Czy możliwa jest menopauza u 40-latki?

Dzień dobry Mam 40 lat i od 2 lat bezskutecznie staram się o ciążę. Byłam przez 3 cykle stymulowanie Clo oraz dostawałam zastrzyk ovitrelle , a także w fazie lutealnej brałam luteinę. W tym cyklu sobie odpuściłam i dostałam miesiączki w 25 dniu cyklu trwała 2 dni i była skąpe. Test ciążowy negatywny. Dodam ,że moje amh to 0,74 badane w tym roku w styczniu. Dodam ,że tsh w normie . Czekam na wynik fsh. Proszę mi napisać czy mogą to być początki menopauzy?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak mogą lecz konieczne badania , proszę zgłosić się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami