Czy możliwa jest miesiączka w 7. dniu po owulacji, 15. dniu cyklu?

Witam, czy mozliwa jest miesiaczka w 7 dniu po owulacji, 15 dniu cyklu? Owulacja byla w 8 dniu cyklu a w 5 dniu pojawilo sie plamienie bezowe, na drugi dzien brazowe i w 7 dniu po owulacji czerwone. Prosze o pomoc. Dodam, ze cykle mam wedlug ponizszej tabeli: średnia min. max. Długość cyklu 30 24 37 Dzień owulacji 15 10 25 Faza lutealna 15 12 18

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane krwawienie mogło być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża krwawienia. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.