Czy możliwa jest miesiączka w ciąży u 21-latki?

Witam, ostatnia miesiączkę miałam 21 września 2018 roku, 3 listopada zrobiłam test ciążowy, wyszedł pozytywny. 5 listopada byłam na wizycie u ginekologa, potwierdził ciąże i określił na 6 tydzień. 6 listopada dostałam miesiączkę z bólem brzucha jak przy każdej innej. Czy miesiączka w ciąży jest możliwa? Maleństwo jest w stanie ją przetrwać czy doszło do poronienia? Dodam jeżeli to ważne że jestem już mamą 3 letniej dziewczynki i w poprzedniej ciąży nie zdążyło mi się takie coś. Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Niestety, krwawienie mogło się wiązać z poronieniem. Sugeruję w miarę możliwości szybką wizytę u ginekologa, który Panią zbada, postawi diagnozę i zaleci właściwe postępowanie. Pozdrawiam!