Czy możliwa jest nerwica u 22-latki?

Witam, cierpie chyba na jakieś zaburzenie psychiczne. Często sobie wmawiam, że coś mi jest i nie potrafię nad tym zapanować. Np. tydzien temu mialem badanie glukozy które wyszło 94 na czczo i wmawiam sobie że jest to górna granica normy i za jakiś czas zachoruje na cukrzycę. Posiadam chorą tarczycę, lekarz mówi że wszystko jest okej jednak do mnie to nie przemawia. Wymysliłem sobię, że posiadam gruczolaka mózgu. Wcześniej przerabiałem również raka i inne rzeczy. Co mi jest? Jakas nerwica?

Witam,
chorą tarczycę zaleca się leczyć u endokrynologa oraz wskazane jest dla Pani wsparcie psychoterapeutyczne w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.
Pozdrawiam serdecznie