Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy możliwa jest operacja krzywych nóg?

Czy możliwa jest operacja krzywych nog (osteotomia?) Na NFZ ? Mam szpotawe nogi , myślałam sobie ze jak kiedyś nazbieram pieniądze to je zoperuje. Ale ostatnio doszły ogromne bóle kręgosłupa. W dzieciństwie stwierdzono skolioze jedna nogę mam ciut krótsza , przez krzywe nogi nie mogę za bardzo biegać bo zaraz bolą mnie kostki i kolana . Od roku mam prace stojąca i w ostatnim czasie bóle kręgosłupa tak się nasiliły ze musze brać leki przeciwbólowe . Nie wiem co mam robić. Wiem ze musze udać się do ortopedy ale chciałabym o pomoc do którego dokładnie , żeby mnie nie wyśmiał ze mam krzywe nogi, tylko mi pomógł. Tak pisze bo juz w życiu z różnymi podejściami lekarzy sie spotkałam. Proszę o pomoc , który lekarz /placówka ?
KOBIETA, 27 LAT 11 miesięcy temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Sytuacja wymaga zaopiniowania i zbadania Pani przez ortopedę. Najlepiej udać się do przychodni ortopedycznej w ramach NFZ.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy