Czy możliwa jest operacja progenii z niedorozwiniętą jedną stroną żuchwy dolnej i niedorozwiniętą górną przy małopłytkowości autoimmunologicznej?

czy możliwa jest operacja progenii z niedorozwiniętą jedną stroną żuchwy dolnej i niedorozwiniętą górną przy małopłytkowości autoimmunologicznej gdzie liczba płytek waha się od 60-115?

Magdalena Szpala

Taka decyzja podejmowana jest przez zespół Ortodonta-chirurg twarzowo szczękowy. Leczenie chirurgiczne poprzedza często długie leczenie ortodontyczne. W takiej sytuacji należy umówić się na konsultacje z ortodontą, który zajmuję się tego typu wadami.