Czy możliwa jest owulacja po poronieniu?

Dzień dobry... pierwsza miesiączka po poronieniu była wywołana farmakologicznie lekiem Primolut Nor. Kolejna nie pojawiła się, a dziś jest 39 dzień cyklu...wrażliwość piersi zaobserwowałam od około 2-3 dni. W międzyczasie dostałam 3 dniowego plamienia w 31, 32, i 33 dniu cyklu. Czy wobec tego miałam owulację?Czy czekać na miesiączkę, czy ponownie lepiej jest ją wywołać wcześniej wspomnianym lekiem?

Lek. Tomasz Budlewski

najlepiej jest sprawdzić poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.