Czy możliwa jest rwa kulszowa?

Witam. Od 3 tygodni odczuwam bol od krzyza promieniujacy od posladka do palcy od nog. (noga prawa) Leki przeciwbolowe malo co pomagaja. Bol przy siadaniu wstawaniu lezeniu. Czy to jest rwa kulszowa?

Objawy pasują do rwy kulszowej włącznie ze słabą reakcją na leczenie farmakologiczne. Proszę zmodyfikować swoją codzienną aktywność fizyczną tak, aby nie prowokować bólu i zgłosić się do fizjoterapeuty. Pozdrawiam.