Czy możliwa jest sarkoidoza u 36-latki?

Czy to sarkoidoza? Od ponad roku miałam pod kolanem mały guzek. Został wycięty. Wynik badania histopatologicznego mnie zaniepokoił. Rozpoznanie: "W głębszych warstwach skóry właściwej na pograniczu z tłuszczową tkanką podskórną gniazda komórek histocytarnych, otoczone częściowo przez limfocyty [Tela granulomatosa] z udziałem komórek wielojądrowych olbrzymich. W diagnostyce różnicowej łącznie z obrazem klinicznym należy prać pod uwagę sarkoidozę". Zrobiłam RTG klatki piersiowej. Opis: "Jamy opłucne wolne od płynu. Pola płucne bez zmian ogniskowych. Sylwetka serca w normie. Prawidłowa aorta. Poszerzony cień lewej wnęki - lymphonoduli". Czy po tych dwóch badaniach można stwierdzić na 100%, że to sarkoidoza? Wizytę u specjalisty mam dopiero w styczniu.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna wizyta u pulmonologa i lub reumatologa wcześniej ale przede wszystkim proszę podać jakie są objawy?