Czy możliwa jest schizofrenia u 31-latki?

Witam. W grudniu 2016 roku mialam epizod psychotyczny, karmilam dziecko piersia i bez przerwy sie wybudzalamOd tej pory mam zaburzenia pamieci nic prawie nie pamietam ze swoich wydarzen mam pogrszeniefunkcji intelektualnych myla mi sie slowa Bylam skrajnie wyczerpana o czym zglaszalam mezowi przed choroba U lekarza leczona Imovane, potem Abilify, Zolafren Wprzychodni ze zmezenia nie bylam w stanie owiedziec daty, miesiaca, pory roku, mowilam alogicznie Leczono mnie ambulatoryjnie Czy to w ogole schizofrenia czy z przemeczenia materialu Mialam omamy wzrokowe Jak poprawic pamiec?

Lek. Paweł Szadkowski

Bez zebrania szczegółowego wywiadu oraz badania nie można odpowiedzieć niestety na pani pytani. Sugeruję zastosować się do zaleceń pani lekarza prowadzącego, który odpowiednio pokieruje pani diagnostyką i dalszym leczeniem.