Czy możliwa jest tężczyczka u 27-letniej osoby?

Witam.od dwóch miesięcy mam mrowienia i drętwienia nóg i rąk oraz uczucie drżenia wew.Próba tężyczkowa wyszła pozytywnie. Badania laboratoryjne: morfologia krwi z rozmazem cała w normie, Wapń zjonizowany:1,24mmol/l, Wapń całkowity:2,46mmol/l, Magnez:2,02mg/dl, Fosfor:3,70mg/dl, Parathormon:21,15pg/ml, Witamina D3: 35 (poziom wystarczalny), Sód:139 mmol/l, Potas:3,90 mmol/l. Lekarz rodzinny i neurolog twierdzą, że nie mam tężyczki. Co robić dalej? Mam tężyczkę czy nie? z góry dziękuję za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do endokrynologa . Bez podania norm powyższych badań nir można dokładnie się wypowiedzieć