Czy możliwa jest zdrada w związku ze strony partnera?

Witam, Ostatnio w moim związku się nie układa. Niby wszystko jest dobrze ale czuje jakby mój partner nie był ze mną szczęsliwy. Ostatnio widziałam, że przyszła my wiadomość na facebooka od innej kobiety. Na facebooka którego nie ma podobno. Widziałam, że zestresowało go to, że zobaczyłam tą wiadomość. Wytłymaczył się tak, że to jego stara koleżanka i że facebooka założył wczoraj i nie zdążył mi powiedzieć. Nie wiem co mam o tym myśleć.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Napisała Pani, że: "... Ostatnio w moim związku się nie układa. Niby wszystko jest dobrze ale czuje jakby mój partner nie był ze mną szczęsliwy... ."
Z Pani opisu wynika, że jest Pani świadoma/odczuwa, że Coś w Państwa relacji przestało funkcjonować i wątek z Koleżanką, może być dla Pani wskazówką, że relacja między Wami wymaga otwartej/szczerej/nie oceniającej rozmowy, o swoich potrzebach, pragnieniach, obawach, czy wątpliwościach oraz wspólnego zastanowienia się Co i Jak moglibyście poprawić w Państwa funkcjonowaniu relacji partnerskiej.

Z Pani relacji, domniemam, że Pani Partner prezentuje się jako poszukujący Tego Czegoś?
Tego, Czegoś, Co być może wspólnie zaniedbaliście Państwo, bo być może przestaliście pielęgnować relację?

Bo partnerstwo tylko wtedy jest możliwe, gdy oboje Partnerzy są otwarci na swoje potrzeby oraz wzajemnie na te potrzeby odpowiadają.

Myślę, że przydatna byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z Psychologiem, by mogła Pani zrozumieć/zobaczyć relację z innej perspektywy.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605