Czy możliwe było oddanie stolca z krwią?

Czerwona skórka/powłoka w stolcu. Po oddaniu stolca zauważyłem coś czerwonego w nim. Po rozgrzebaniu tego wykałaczką zauważyłem że to coś ma czerwoną płaską powłokę i przypomina skórkę od papryki lub pomidora. Ostatni posiłek mogący zawierać paprykę jadłem w poniedziałek rano Czy to mogła być skórka od papryki czy jednak jakiś zastygniety skrzep krwi?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać badanie ogólne kalu