Czy możliwe jest, aby TSH spadło od listopada do dziś z 4,9 do 1,4 bez żadnych leków?

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy możliwe jest aby TSH spadło od listopada do dziś z 4,9 do 1,4 bez żadnych leków ?

Lek. Paweł Szadkowski

Istnieje taka możliwość. Należałoby jednak przeanalizować pani obraz kliniczny żeby móc spróbować określić prawdopodobną przyczynę.