Czy możliwe jest, abym była w ciąży, mimo tego krwawienia?

Witam,
mam mały problem, staramy się z narzeczonym o dziecko, ostatnią miesiączkę miałam 17-20.12, współżyliśmy 31.12 i 1.01, ale 3.01 dostałam nieoczekiwaną miesiączkę, a raczej myślę, że to miesiączka.
Czy możliwe jest, abym była w ciąży, mimo tego krwawienia? Zaznaczam, że miesiączki miałam regularne 31-dniowe.

Witam serdecznie,
zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Zwłaszcza, jeśli miesiączka przebiega odmiennie niż poprzednie krwawienia, można podejrzewać ciążę.

Proponuję wykonanie testu ciążowego. W przypadku ujemnego wyniku, należy go powtórzyć po tygodniu.
Pozdrawiam