Czy możliwe jest, bym była w ciąży, choć test wyszedł negatywny?

Dnia 23 grudnia miałam ostatnią miesiączkę, dziś jest 8 lutego, robiłam nawet test i wyszedł negatywny, okres mam regularny, czasem góra 35 dni się spóźni lub jest wcześniej.
Mam 33 lata i mam już dwoje dzieci, ale nigdy nie spóźniał mi się aż tak, by wynik był negatywny. Pewne objawy mam, ale takie mam też podczas okresu.
Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
wynik testu ciążowego należy uznać za wiarygodny. Prawdopodobieństwo ciąży w zasadzie nie istnieje.
Przyczyną braku miesiączki mogą być np. zaburzenia hormonalne. Powinna Pani umówić się na wizytę do ginekologa. Wywiad lekarski oraz badanie ginekologiczne być może pozwolą na wstępne rozpoznanie. Wskazane w tym przypadku jest również USG narządu rodnego.
Pozdrawiam