Czy możliwe jest cesarskie cięcie u 25-latki?

Trzy lata temu przyszła na świat przez cc moja córka (4700, 43tc) , po ciąży zauważona została przepuklina kresy białej i pępkowa. Pępek został usunięty całkowicie a na jego miejsce jest zrobiony "sztuczny", ze skóry. Teraz jestem w drugiej ciąży (20tc), boję się rodzić naturalnie z córką próbowali wywoływać 5 razy za kazdym razem nic sie nie udało . Czy moje przejścia kwalifikują mnie na cc ?

Względnie tak, ale bezpośrednią decyzję w sprawie rozwiązania Pani ciąży musi podjąć prowadzący Pani ciążę ginekolog.