Czy możliwe jest cofnięcie się astmy u dziecka?

Witam moja córka ma 3 lata lekarz powiedział że ma astmę stosuje regularnie co 3 godziny w dechy po tygodniu córka przestała się dusić w dzień i w nocy czy to znaczy że ona nie ma już astmy ankoze wcale jej nie miała. ?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro objawy ustąpiły po leczeniu, to właśnie potwierdza, że córka ma astmę. Możliwe jest cofnięcie się choroby lub jej złagodzenie, ale to zazwyczaj występuje w wieku dorosłym.