Czy możliwe jest Hashimoto u 41-latki?

Dzień dobry mam pytanie zrobiłam badani a na tarczyce wyszło że nie mam ani niedoczynności ani nadczynność tarczycy a mimo to mam objawy typowe na Hashimoto. To znaczy : problem że snem wypadają mi włosy zaburzona koncentracja nie mogę stracić na wadze mimo to że cwicze i stosuje diety . I wiele innych czynnikow . Co mam zrobic i czy to jest napewno Hashimoto. ?????

Dzień dobry,

zdarzają się sytuacje kiedy lekarz diagnozuje jedynie samo hashimoto. Wówczas należy zadbać o odpowiednią dietę pod okiem dietetyka, co pozwoli lepiej się Pani poczuć.

Pozdrawiam