Czy możliwe jest jednak odrzucenie przeze mnie materiału rozpuszczalnego?

17 DNI temu mialam cesarskie cięcie . Blizna w dotyku jest twarda na całej długości i sa zgrubienia , jestem juz po ściągniętych schwach i dopiero od kilku dni pojawiło sie to odczucie , na końcach blizny sa również zgrubienia . Wizyte u lekarza mam za 2 tyg , moze państwo wiedza czy opisana sytuacja mieści sie w normie czy możliwe jest jednak odrzucenie przeze mnie materiału rozpuszczalnego od wewnątrz i stad te objawy. Dodam se nic sie nie sączy , i blizna sie nie rozchodzi

Dzień dobry

Proces formowania się blizny po cieciu cesarskim musi trochę potrwać, w tym czasie blizna przechodzi różne fazy.
Jeśli blizna nie sączy i brzegi się nie rozchodzą to nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Dla sprawdzenia czy etap formowania się blizny przebiega prawidłowo zalecam wizytę kontrolną u chirurga który przeprowadzał cięcie cesarskie.

pozdrawiam serdecznie

IJ