Czy możliwe jest nagłe ustąpienie nerwicy?

Czy nerwica może nagle ustąpić? Kilka tygodni temu zdiagnozowano u mnie nerwicę lękową. Przez tydzień nie spałam i miałam ogromne lęki, myślałam ze wariuje i sobie cos zrobię. Przeżyłam traumę po stracie mamy i generalnie miałam duzo stresu w życiu. Dostałam zomiren sr od lekarza i brałam go przez około 2 tygodnie. Nagle z dnia na dzień objawy ustąpiły. Czuje się jak wcześniej i nie moge w to uwierzyć. Oczywiście kontynuuje psychoterapię i leczenie, ale zastanawiam sie czy to normalne i możliwe? Skoro nerwica naglę się pojawiła to może tez tak nagle znikąć?

WItam serdecznie,
https://portal.abczdrowie.pl/stres-ten-podstepny-morderca-zabija-po-cichu
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/

proszę sobie powyższe przeczytać.
przeczytać.
Odpowiadajęc na pytanie:
lekarstwo mogło uśmierzyć względnie uśpić objawy
Być może psychoterapia spowodowała ustąpienie stresu.
Teoretycznie jest więc możliwe ustąpienie nerwicy. Praktycznie jednak radziłbym się obserwować. Pozdrawiam