Czy możliwe jest PCOS u 19-latki?

Witam, jestem po szeregu badań hormonalnych i na usg okazało się że mam liczne pecherzyki na jajnikach. Lekarz podczas pobytu w szpitalu zlecil pobranie krwi pod względem hormonow meskich, okazało się że jest wszystko w porządku. Moje miesiączki przychodza zazwyczaj między 40-60 dniem cyklu I są bardzo bolesne. Nikt nie dał mi jeszcze żadnej odpowiedzi mimo wizyt u ginekologa Oraz długich pobytach w szpitalu. W dodatku mam zdeformowane Jajniki. Przy USG lekarz zapytal mnie tylko czy wiem co to PCOS, ale narazie kazal się nie martwic. Zadne leki przeciwbolowe nie pomagaja mi przy miesiaczkach, mam 19 lat i problem z miesiaczkami juz jakieś 5 lat.

Ale jakie Pani chciała zadać pytanie/pytania. Wszystkich odpowiedzi w tym zakresie powinien udzielić Pani ginekolog prowadzący, który najlepiej zna stan kliniczny i wszystkie wyniki badań.