Czy możliwe jest pojawienie się zarodka w 5 tygodniu?

Witam. Rok temu stwierdzono u mnie w 9tc puste jajo plodowe. I tym razem powtorzyla sie historia. Jestem wedlug om w 5 2tc. Beta z soboty 1274 z poniedzialku 2404 i z dzis tj czwartek 2743. Na usg w poniedzialek widoczny pecherzyk viazowy 6mm i cialko zolte 2mm dzis pecherzyk ciazowy 10mm i brak cialka zoltego. Co sie z nim stalo ??? Brak zarodka.... Czy jest jeszcze jakas szansa? Czy powinnam czekac? Lekarz namawia mnie na zabieg. Nie wiem co robic. Bardzo prosze o pomoc. Miesiaczka 14.04 cykle 30dniowe.

Jeśli pęcherzyk żółciowy jest pusty, nie uwidacznia się zarodka, a jest już prawie 6 tydzień ciąży to raczej nie pojawi się już zarodek. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami prowadzącego ginekologa.