Czy możliwe jest poronienie u 32-letniej kobiety?

Witam serdecznie. Proszę o pomoc ponieważ zaniepokojona jestem ostatnią miesiączką. Pojawiła się 2 dni przed terminem i pierwszy dzień przebiegał bez większych problemów. Z rana tylko bardzo bolały mnie jajniki jakby je ktoś mocno ściskał. W nocy krwawienie było wręcz symboliczne. Na codzień stosuje tampony i w trakcie zmiany zauważyłam dość spory skrzep, mający objętość łyżki do zupy. Po tym incydencie krwawienie ustało i przeszło w delikatne plamienie. Zastanawiam się czy nie było to czasem poronienie. Proszę o podpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa proponuje wcześniej oznaczyć poziom beta hcg