Czy możliwe jest przejście zawału przez 27-latkę?

Witam, Holter nie wykazał zmian. Usg serca prawidłowe. Dziś idąc chodnikiem- nagle zakewzakręciło mi sie w glowie i na sekunde zakuło mnie serce. Po chwili bylo wszystko ok. Czy to może zawał? Nie miałam innych objawów. Ostatnio mam dużo pracy i to stresującej. Wieczorami jestem przemeczona. Mam poczucie splatania myśli i niewyraźniej mowy. Czy to jedynie stres? W ciągu dnia miewam ostatnio ból głowy i zawroty.

Raczej mało prawdopodobne, że przeszła Pani w opisywanym momencie zawał serca. Być może właśnie wszystkie te objawy związane są z nadmiernym przemęczeniem, stresem. W razie wątpliwość proszę w tej sprawie udać się na bezpośrednie badanie do lekarza rodzinnego.