Czy możliwe jest spodziectwo u nienarodzonego dziecka?

Witam, na usg w 38 tygodniu ciąży Pani doktor powiedziała mi, że podejrzewa u mojego synka spodziectwo, ponieważ końcówka jego siusiaka jest lekko zgięta w dół, czy to koniecznie musi oznaczać spodziectwo? Czy w danej chwili siusiak mógł zwyczajnie się podwinąć? Dodam, że wykryła także niewielkie wodniaczki w jądrach.

- tak
końcówka jego siusiaka jest lekko zgięta w dół, czy to koniecznie musi oznaczać spodziectwo?
- nie
Czy w danej chwili siusiak mógł zwyczajnie się podwinąć?
- tak