Czy możliwe jest tak długie utrzymywanie się odczynu zapalnego?

Witam, 1.5 roczna dziewczynka dwa miesiące temu przeszla infekcje. Po ok tygodniu zaczela miec problemy z porannym poruszaniem sie. Pediatra stwierdzil odczynowe zapalwniu stawow biodrowch. Zalecil ibuprom na wieczor. Zostalo wykonane usg stawow biodrowych ktore stwierdzilo symetryczny plyn w obu stawach po 4mm. Z uwagi na brak poprawy, po tyg wykonano kobtrolne usg z uwagi na problem z kolankiem. Sytuacja w biodrach nadal po 4 mm plynu. W obu kolanach symetrycznie pogrubiona blina bez wysieku. Kolejnego dniawizyta u reumatologa. Prawe biodro bez plynu. Lewe biodro prawie 3mm. Lewe kolano wysiek prawie 5mm. Wczesniejsze badania laboratoryjne (morfologia, crp, ob, ASO, badania ogolne moczu) w normie. Po 6 tyg od objawow biodrowych. Hospitalizacja na reumatologii. Badania laboratoryjne w normie. Przeciwciala przeciwjadrowe 1:320. Usg kolana 5mm plynu. Dziecko przyjnuje tylko naproxen. Byla chwilowa poprawa ale dziecko znowu ma problemy z chodzebiem rano. Widoczny niewielki przykurcz kolana. Prosze o pomoc, wskazowki. Poniewaz czas leci a my nie mamy wciaz diagnozy a poprawy nie widac. Czy mozliwe jest tak dlugie utrzynywanie sie odczynu zapalnego po infrkcji?? Dziekuje za pomoc.

witam, jest to całkiem możliwe, proszę omówić z reumatologiem zmianę leczenia przeciwzapalnego