Czy możliwe jest to, że kolor włoska zmienia się w zależności jak się na niego popatrzy?

miałam wysoką prolaktynę,w marcu sie unormowała ale do sierpnia mam brać bromegron pół tabletki. Niepokoi mnie to że owłosienie nadal sie utrzymuje, jest mniejsze ale jest. jest to taki ciemny meszek, niekiedy czarny,czasem jak popatrze na niego z boku i z bliska to wydaje sie bardziej ciemny ale jak już patrze normalnie to jest jasny .. Czy możliwe jest że kolor włoska sie zmienia w zależności jak sie na niego popatrzy? Czy może jest to oznaka ze to nadmierne owłosienie znika?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Odbieranie barwy może być różne w zależności od perspektywy czy oświetlenia. Istnieje prawdopodobieństwo zanikania nadmiernego owłosienia.