Czy możliwe jest wyleczenie zęba u 32-latki?

Witam.Mam pytanie.W ostatnim czasie zostały usunięte mi dwa żeby 5 i 6 na górze.Niedawno zauważyłam dotykając zęba językiem,że w 4 również mam ubytek.Ukruszyl mi sie kawałek zęba ,z boku od wewnętrznej strony.Nie sposob było zauważyć prochnice przyglądając się w lusterku.Ząb ma normalny kolor,nie boli.Czuje jednak,że z boku jest dosc spory ubytek.Chciałam spytać czy da się to jeszcze wyleczyc poprzez borowanie i zaplombowanie.?

Bez oceny zęba i dziąsła w gabinecie w powiększeniu nie można stwierdzić czy ząb uda się uratować. Konieczna jest konsultacja w gabinecie i pełna diagnostyka RTG i TK oraz przygotowanie odpowiedniego planu leczenia.