Czy możliwe jest wystąpienie boreliozy u 28-latki?

Witam, w lipcu 2018 roku zauwazyłam rumień na skórze, dostałam antybiotyk i po 6 tygodniach żeby zrobic badania. między czasie w sierpniu brałam ten sam antybiotyk tylko przez 3 dni na inna dolegliwośc. gdy terazzrobiłam badania to metodą Elise IgM 6,83 i IgG 133,42. po przebadaniu western blot mam dodatnie wyniki przy Vise-Ba 34 Vise Bb 86 p41 29 OspC 24 kontrola koniugatu IgG 122 Pasmo kontrolne 132. Lekarz powiedział ze to stara borelioza i tego nie leczy się, a ja czasem nie mogę podnieśc z łóżka, już nie mówiąc o prostych czynnosciach domowych..... na pewno nie ma jakiegos sposobu zeby to złagodzic?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka, konsultacja neurologa, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.