Czy możliwe jest wystąpienie ciąży u 31-latki?

Witam Jestem w ciazy rok temu poronilam i teraz bardzo sie martwie. Wedlug miesiaczki powinnam byc w 7 tygodniu ciazy . Wczoraj mialam usg i bylo widac tylko pecherzyk ciazowy i powiedziano mi ze wyglada to na 4 tydzien . Mialam nie regularny cykl przez caly rok raz 29 dni raz nawet 34 . Czy to oznacza ze znowu jest cos nie tak czy poprostu ciaza jest mloda ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jesce jest wczesna ciąża proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa