Czy możliwe jest wystąpienie dewiacji seksualnych?

Witam. Prawda jest taka że nie robiłam tego nigdy. Ale od lat mam takie myśli o robieniu tego od tyłu wiązaniu,klapsach i wyzwiskach. W życiu tego nie lubię (npwyzwisk) śle dajmy na to że gdy jestem zła i wracam do domu zamiast relaksu z cherbatką wole by ktoś czasem mi rzkazał i potraktował jak typowa Dzi@€ę. Nie wiem czemu ale to mi się podoba w jakiś sposób. Żadko potrafię wyobrazić sobie to inaczej delikatniej. Czy jestem zboczona? O co chodzi ? Co robić ? Proszę o odpowiedzi!

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą potrzebami, preferencjami seksualnymi. Mogą one być np. takie, jak opisywane przez Panią. Samo w sobie nie jest to w żaden sposób niepokojące. Część osób wykorzystuje w swoim życiu seksualnym elementy BDSM.

Jeśli w jakiś sposób te Pani potrzeby seksualne są dla Pani niepokojące, niezrozumiałe, utrudniają Pani życie itp. warto rozważyć podjęcie psychoterapii, aby lepiej zrozumieć możliwe przyczyny, mechanizmy akurat takich Pani preferencji. Aby zastanawiać się nad tym w ten sposób, konieczny jest dłuższy osobisty kontakt, więcej informacji dot. historii Pani życia itp.

Pozdrawiam!

Witam,
Do stwierdzenia czy ma pani parafilię konieczne jest zebranie szczegółowego wywiadu seksuologicznego. Celem rozwiania własnych wątpliwości powinna się pani udać do seksuologa.